AMBALAJ TASARIMI

KUTU TASARIMI

Kutu tasarımı bir ürünün elbisesidir. Sokağa yanlış elbise tercihi ile çıkmamızın ne kadar olumsuz dönüşleri olacaksa bir ürünü yanlış kutu tasarımı ile piyasaya sürmenin de o kadar hatalı dönüşleri ve markaya zararları olacaktır.Bu sebeplerle ürünlerinizin doğru etiket ve kutunun tasarlanması ve sunumu büyük önem arz etmektedir. Büyük emekler sarf edilerek üretilmiş olan, ciddi bir Ar-Ge ve yatırım maliyeti ile ortaya çıkan her ürün, onu en doğru tanıtacak kutularda sunulmalıdır. Kutu tasarımlarında tüketici beğenileri, ürünün doğru kullanımına yönelik dizayn ve pratiklik en önemli kriterlerdir.

AMBALAJ TASARIMI

Kurumların en önemli reklam kaynakalarından biri olan çanta tasarım, şirketlerin daha profesyonel ve bilgili görünmesini sağlar.Firma tanıtımları için önemli ürünlerden biridir çanta tasarımları. Global markaların her yıl 100 binler hata milyonlar adetlerde üretim yaptırdığı bir promosyon sahasıdır. Satış odaklı çalışmalarda da çanta tasarımları yapılıyor ve genellikle ilgili marka veya mağaza kendi tasarımcılarını tercih ediyor ama biz burada kurumsal promosyon çanta tasarımına dair birkaç kelam etmek istedik sizlere.

ETİKET TASARIMI

Etiketler günümüzde tüketiciler tarafından eskilere kıyasla oldukça ciddiye alınan, üzerindeki bilgiler, barkod bilgileri, görsel tasarım boyutlarında ürünle ilgili kripto bilgileri barındıran ambalaj ürünleri haline geldiler.Ürün teknik bilgileri, kullanım bilgileri, içerik bilgileri, fiyat ve son tüketim tarihi gibi standart bilgileri barındıran ve barkod sistemi çok yaygın olmadığı için genelde formal ve okunmaya çok da özen gösterilmeyen bilgileri barındıran ürünler olarak biliniyorlardı.Öncelikle sizlerden sektörünüzü, çalışma alanlarınızı, ihtiyaçlarınızı ve çalışma prensiplerinize dair misyon ve vizyonunuzu dinleriz. Sizleri ayrıntılı tanıyıp birinci elden dinledikten sonra sektör değerlendirmesi ve konumlandırma için detaylı analizler yaparız.

© All rights reserved. Powered by IT Point.