Basılı İşler

 

BROŞÜR/EL İLANI TASARIMI 

Broşür tasarımı denilince eskiden aklımıza az sayfalı (genellikle, 2-4 sayfa), maksimum A4 kağıdı ebatlı (yine genellikle A4 ün yarısı, 1/3 ü ve ¼ ü gibi ebatlar da tercih edilir), mümkün olduğu kadar baskı maliyeti düşük (mümkünse siyah-beyaz, değilse de maksimum 3-4 renk) çalışmalar gelirdi.El ilanı, kapı ilanı, fuarlar vb etkinliklerde stantlardaki broşürlüklere ve desk lere koyulmak üzere hazırlanırlardı çoğunlukla.Hedef kitleye direkt mesaj veren slogan ve tasarımlar tercih edilirdi, yaratıcı tasarıma fazlaca vakit ayırılmaz, biran önce baskıya hazırlanıp gönderimine odaklanılırdı.Sencefil Tasarım Ajansı olarak, broşür tasarımlarında yukarıdaki satırlarda size bahsettiğimiz moderniteyi uyguluyoruz. İşinde usta maket tasarımcılarımız da grafiksel ve metinsel özellikleriyle farklı olan bu ürünleri bambaşka bir görselliğe büründürebiliyor.

DERGİ/KATALOG TASARIMI 

Dergi Tasarım; Sektörel ve tematik yayıncılık, medya iletişimi, halkla ilişkiler ve tanıtım hizmetleri alanlarında uzun soluklu çalışmalar yürüten bir altyapıya sahibiz.  Mevcut deneyimlerimizi, talepleriniz doğrultusunda sektörel ve/veya kurum içi periyodik dergileriniz, bültenleriniz ve yıllık almanak çalışmalarınız için sizlere sunmaktan keyif duyarız.İsteğiniz doğrultusunda, Editoryal&tasarımsal hizmet sunumu, Baskısı da dahil olmaz üzere dergi yapımı ve E-dergi tasarımı konseptlerinden herhangi biri(yada ikisini) size hizmet olarak sunabiliyoruz. Katalog tasarım markanın dış Dünyadaki en önemli temsilcisidir. Logonuz veya varsa markanıza ait Katalog tasarım ile markanızı yazılı, görsel, interaktif ve out door mecralarda temsil edersiniz.Markanıza ve imajınıza yönelik akılda kalan ilk şey logonuzdaki tasarımsal farkındalıktır. Ardından kullanılan renkler ve semboller gelir. Çizimsel çalışma, harflerin kullanım biçimi, seçilen font, seçilen puntoların tamamı logonuzu algıda ayrıştıran öğelerdir. Varsa logo ile bütünlük sağlayan ve kesinlikle uzun olmaması gereken logo altında kullanılan marka sloganınız da aslında tüketicilerin gözünde logonuzun bir parçasıdır.

AFİŞ/POSTER TASARIMI

Afiş tasarım markanın dış Dünyadaki en önemli temsilcisidir. Logonuz veya varsa markanıza ait etiket tasarım ile markanızı yazılı, görsel, interaktif ve out door mecralarda temsil edersiniz. Markanıza ve imajınıza yönelik akılda kalan ilk şey logonuzdaki tasarımsal farkındalıktır. Ardından kullanılan renkler ve semboller gelir. Çizimsel çalışma, harflerin kullanım biçimi, seçilen font, seçilen puntoların tamamı logonuzu algıda ayrıştıran öğelerdir. Varsa logo ile bütünlük sağlayan ve kesinlikle uzun olmaması gereken logo altında kullanılan marka sloganınız da aslında tüketicilerin gözünde logonuzun bir parçasıdır. Afişinizi daha da büyütmek ister misiniz?

MENÜ TASARIMI

İNSERT TASARIMI

EL KİTAPÇIK TASARIMI

© All rights reserved. Powered by IT Point.