Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

Markanızı, rakiplerinizden daha bilinir ve daha önde olması için sencefil tasarım olarak fark yaratan akılda kalıcı tasarımlar yapıyoruz. Reklam tasarım ajansı olarak işlerinizde inovasyona ve farkındalığa kapı açıyoruz.

KURUMSAL KİMLİK

LOGO TASARIMI

Logo tasarımı sizin dış dünyadaki en önemli temsilcinizdir. Logonuz veya varsa markanıza ait Logo Type ile markanızı yazılı, görsel, interaktif mecralarda temsil edersiniz.Sizde logo tasarımı yaptırmak, logo tasarım fiyatları ve daha fazlasını aradıysanız doğru yerdesiniz. Çizimsel çalışma, harflerin kullanım biçimi, seçilen font, seçilen puntoların tamamı logonuzu algıda ayrıştıran öğelerdir. Varsa logo ile bütünlük sağlayan ve kesinlikle uzun olmaması gereken logo altında kullanılan marka sloganınız da aslında tüketicilerin gözünde logonuzun bir parçasıdır.

KARTVİZİT TASARIMI 

Kartvizit tasarımı işletmenizi rakiplerinizden farklı hale getirmek için kartvizit vazgeçilmezdir. Kartviziti tasarlarken farklı ve eşsiz tasarım şablonlarını kullanıyoruz. Sadeden şık ve modern tasarımlara kadar, işletme endüstrinize kartvizit oluşturmak için tüm tasarım kombinasyonlarına sahibiz. Hem işletmenizi hem de kişisel olarak sizi yansıtan bir tasarım seçmek ve kartvizit tasarımı fiyatları için bizden teklif alın.Kartvizitinizi birçok amaç için kullanabilirsiniz. Bu kullanım alanları kiminle iletişime geçtiğinize göre değişmektedir. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ANTETLİ KAĞIT TASARIMI 

Antetli kağıt tasarımı, Günümüzde şirketler rekabet içinde olduğundan şirketler kurumsalığını göstermek için en önemli araç olarak da görebiliriz. Artık büyük veya küçük ölçekli fark etmeden tüm firmalar kendilerine antetli kağıt yaptırarak akılda kalıcılıklarını ve kurumsalığını arttırmaya çalışmaktadırlar. Günümüzde şirketler rekabet içinde olduğundan şirketler kurumsalığını göstermek için en önemli araç olarak da görebiliriz. Artık büyük veya küçük ölçekli fark etmeden tüm firmalar kendilerine antetli kağıt yaptırarak akılda kalıcılıklarını ve kurumsalığını arttırmaya çalışmaktadırlar. Antetli Kağıt Tasarımı sizin kurumsallığını göstermek için oldukça etkili bir araçtır.

FATURA

Fatura dizayn örneklerimizi, sürekli form fatura tasarımlarını ve fatura şablonlarının vektörel formatlarını grafik bölümümüzden talep edebilirsiniz. Sürekli form irsaliyeli faturaları, acil baskı ile bir günde teslim ediyoruz. Sürekli form fatura baskı için gerekli (vergi levhası, kimlik fotokopisi, tahakkuk fişi) gibi evrakları tamamlayıp bize ulaştırdıktan sonra anlaşmalı matbaamız tarafından resmi evrak faturalarınız ekonomik olarak basılır, ister adresinize kargo yapılır veya Topkapıdaki matbaamızda teslim alabilirsiniz. Baskılarımız tamamen müşterilerimize özel renklerle basılır, detaylı fatura işlerinizde özel prova baskı (ekstra ücretlidir) yapılır.

DOSYA

Kurumsal dosya tasarımında sınırlara bağlı kalmanız gerekmiyor, yaratıcı çözümler sunabiliyoruz.Kurumsal dosya tasarımları mevcut föy, katalog, kartvizit sunumlarınız için kurumsal kimliğinize özel olarak tasarlanır. Cepli ve cepsiz olmak üzere farklı tasarımlara sahip olan sunum dosyaları en çok tercih edilen matbaa ürünlerinden biridir.İş dünyasında rekabeti en etkili şekilde kullanmak artık firmalar için hiç olmadığı kadar büyük bir öneme sahip olmaya başladı.Bundan dolayı da artık firmaların isteklerini en iyi şekilde karşılayacak tarzda birbirinden farklı ürünleri inceleyip bunlar arasından seçimlerini yapıyorlar. Kurumsal dosyada yine bu ürünler içerisinde kendine yer buluyor.

ZARF 

Şirketinizi yansıtacak ve sizi çok daha kurumsal gösterecek diplomatik zarf örneklerini sizin için derledik. Siz de buradan ilhamla kendi diplomat zarf tasarımınızı oluşturabilir, bilgisayarınızın başından kalkmadan sipariş edebilirsiniz.

PROMOSYON ÜRÜNLER

Promosyon ürünleri, şirketlerin bilinirliklerini ve aynı zamanda müşterilerinin memnuniyetini arttırmak için kullanılan en etkili baskılı reklam araçlarından biridir. Şirketler yeni yılda, bayram vb. özel günlerde müşterilerine promosyon ürünlerini göndererek müşteri memnuniyeti sağlarlar. Reklamlarını daha geniş kitlelere duyurmak isteyen şirketler ise kendi logo ve adres bilgilerinin yer aldığı promosyon ürünlerini katıldıkları etkinliklerde dağıtırlar ve böylelikle marka bilinirliğini arttırılar

BASILI İŞLER

BROŞÜR/EL İLANI TASARIMI

Broşür tasarımı denilince eskiden aklımıza az sayfalı (genellikle, 2-4 sayfa), maksimum A4 kağıdı ebatlı (yine genellikle A4 ün yarısı, 1/3 ü ve ¼ ü gibi ebatlar da tercih edilir), mümkün olduğu kadar baskı maliyeti düşük (mümkünse siyah-beyaz, değilse de maksimum 3-4 renk) çalışmalar gelirdi.El ilanı, kapı ilanı, fuarlar vb etkinliklerde stantlardaki broşürlüklere ve desk lere koyulmak üzere hazırlanırlardı çoğunlukla.Hedef kitleye direkt mesaj veren slogan ve tasarımlar tercih edilirdi, yaratıcı tasarıma fazlaca vakit ayırılmaz, biran önce baskıya hazırlanıp gönderimine odaklanılırdı.Sencefil Tasarım Ajansı olarak, broşür tasarımlarında yukarıdaki satırlarda size bahsettiğimiz moderniteyi uyguluyoruz. İşinde usta maket tasarımcılarımız da grafiksel ve metinsel özellikleriyle farklı olan bu ürünleri bambaşka bir görselliğe büründürebiliyor.

DERGİ/KATALOG TASARIMI

Dergi Tasarım; Sektörel ve tematik yayıncılık, medya iletişimi, halkla ilişkiler ve tanıtım hizmetleri alanlarında uzun soluklu çalışmalar yürüten bir altyapıya sahibiz.  Mevcut deneyimlerimizi, talepleriniz doğrultusunda sektörel ve/veya kurum içi periyodik dergileriniz, bültenleriniz ve yıllık almanak çalışmalarınız için sizlere sunmaktan keyif duyarız.İsteğiniz doğrultusunda, Editoryal&tasarımsal hizmet sunumu, Baskısı da dahil olmaz üzere dergi yapımı ve E-dergi tasarımı konseptlerinden herhangi biri(yada ikisini) size hizmet olarak sunabiliyoruz. Katalog tasarım markanın dış Dünyadaki en önemli temsilcisidir. Logonuz veya varsa markanıza ait Katalog tasarım ile markanızı yazılı, görsel, interaktif ve out door mecralarda temsil edersiniz.Markanıza ve imajınıza yönelik akılda kalan ilk şey logonuzdaki tasarımsal farkındalıktır. Ardından kullanılan renkler ve semboller gelir. Çizimsel çalışma, harflerin kullanım biçimi, seçilen font, seçilen puntoların tamamı logonuzu algıda ayrıştıran öğelerdir. Varsa logo ile bütünlük sağlayan ve kesinlikle uzun olmaması gereken logo altında kullanılan marka sloganınız da aslında tüketicilerin gözünde logonuzun bir parçasıdır.

AFİŞ/POSTER TASARIMI

Afiş tasarım markanın dış Dünyadaki en önemli temsilcisidir. Logonuz veya varsa markanıza ait etiket tasarım ile markanızı yazılı, görsel, interaktif ve out door mecralarda temsil edersiniz. Markanıza ve imajınıza yönelik akılda kalan ilk şey logonuzdaki tasarımsal farkındalıktır. Ardından kullanılan renkler ve semboller gelir. Çizimsel çalışma, harflerin kullanım biçimi, seçilen font, seçilen puntoların tamamı logonuzu algıda ayrıştıran öğelerdir. Varsa logo ile bütünlük sağlayan ve kesinlikle uzun olmaması gereken logo altında kullanılan marka sloganınız da aslında tüketicilerin gözünde logonuzun bir parçasıdır. Afişinizi daha da büyütmek ister misiniz?

MENÜ TASARIMI

İNSERT TASARIMI

EL KİTAPÇIK TASARIMI

AMBALAJ TASARIMI

KUTU TASARIMI

Kutu tasarımı bir ürünün elbisesidir. Sokağa yanlış elbise tercihi ile çıkmamızın ne kadar olumsuz dönüşleri olacaksa bir ürünü yanlış kutu tasarımı ile piyasaya sürmenin de o kadar hatalı dönüşleri ve markaya zararları olacaktır.Bu sebeplerle ürünlerinizin doğru etiket ve kutunun tasarlanması ve sunumu büyük önem arz etmektedir. Büyük emekler sarf edilerek üretilmiş olan, ciddi bir Ar-Ge ve yatırım maliyeti ile ortaya çıkan her ürün, onu en doğru tanıtacak kutularda sunulmalıdır. Kutu tasarımlarında tüketici beğenileri, ürünün doğru kullanımına yönelik dizayn ve pratiklik en önemli kriterlerdir.

AMBALAJ TASARIMI

Kurumların en önemli reklam kaynakalarından biri olan çanta tasarım, şirketlerin daha profesyonel ve bilgili görünmesini sağlar.Firma tanıtımları için önemli ürünlerden biridir çanta tasarımları. Global markaların her yıl 100 binler hata milyonlar adetlerde üretim yaptırdığı bir promosyon sahasıdır. Satış odaklı çalışmalarda da çanta tasarımları yapılıyor ve genellikle ilgili marka veya mağaza kendi tasarımcılarını tercih ediyor ama biz burada kurumsal promosyon çanta tasarımına dair birkaç kelam etmek istedik sizlere.

 

ETİKET TASARIMI 

Etiketler günümüzde tüketiciler tarafından eskilere kıyasla oldukça ciddiye alınan, üzerindeki bilgiler, barkod bilgileri, görsel tasarım boyutlarında ürünle ilgili kripto bilgileri barındıran ambalaj ürünleri haline geldiler.Ürün teknik bilgileri, kullanım bilgileri, içerik bilgileri, fiyat ve son tüketim tarihi gibi standart bilgileri barındıran ve barkod sistemi çok yaygın olmadığı için genelde formal ve okunmaya çok da özen gösterilmeyen bilgileri barındıran ürünler olarak biliniyorlardı.Öncelikle sizlerden sektörünüzü, çalışma alanlarınızı, ihtiyaçlarınızı ve çalışma prensiplerinize dair misyon ve vizyonunuzu dinleriz. Sizleri ayrıntılı tanıyıp birinci elden dinledikten sonra sektör değerlendirmesi ve konumlandırma için detaylı analizler yaparız.

İÇ DIŞ MEKAN TASARIMLARI

BİLBORD TASARIMI

Billboard tasarımı tamamıyla yaratıcılık ile doğru orantılıdır. Eşi bezeri olmayan billboard tasarımları için bizimle iletişime geçin, teklif alın… Çünkü daha önceden örneği olmayan çalışma yapmanız gereklidir. Aynı zamanda değişik ölçülerde alanlarda yapılan bu çalışmalarda konuyu dikkat çekici hale getirip müşteriyi harekete geçirecek bir uygulama yapılması gerekmektedir.

OUTDOOR TASARIMLAR

sencefil tasarımın deneyimli metin yazarları ve grafik tasarımcıları eşliğinde markanızı ön plana çıkaracak broşür tasarımları ve insertleriniz ve kataloglarınız hazırlamamızda bize bir mail yada telefon görüşmesi mesafesindesiniz. Reklam Ajansının farkı fikirlerin grafik & tasarım ve uygulamasında iyi bir dinleyici olmakta yatar. Markanızı anlaşılır kılmak için hikayeyi sizden dinlememiz yeterli.Afiş tasarımı billboard tasarımı, raket gibi dış mekan reklam ürünlerinin günümüzde önemi hızla artıyor.

YELKEN BAYRAK TASARIMI

TABELA TASARIMLARI

ÖZEL İŞLER

DAVETİYE TASARIMI

MAGNET TASARIMI

TAKVİM TASARIMI

AJANDA TASARIMI

CEP TELEFONU STİCKER

TEKSTİL TASARIMLARI

TSHİRT/SWEATSHİRT TASARIMLARI 

Etkinliklerden şirket içi kullanımlara kadar geniş bir yelpazede kullanılan baskılı tshirt ürünleri, eğitim sektöründen küçük ve büyük tüm ölçekte işletmelerin de marka iletişimlerinde kullandıkları önemli bir araçtır. Genelde marka adı ve logosu ile birlikte kullanılan baskılı tshirt ürünleri hem sunduğu fonsiyonel fayda hem de şık yapısı ile oldukça sık tercih edilen bir üründür. Renk seçeceği ile yüksek kalite kumaş (%100 pamuk) üzerine transfer baskı tekniği ile işlenen ekonomik baskılı tshirtler promosyon amaçlı olarak sıklıkla tercih edilmektedir.

HAM BEZ ÇANTA TASARIMLARI

Kurumların en önemli reklam kaynakalarından biri olan çanta tasarım, şirketlerin daha profesyonel ve bilgili görünmesini sağlar.Firma tanıtımları için önemli ürünlerden biridir çanta tasarımları. Global markaların her yıl 100 binler hata milyonlar adetlerde üretim yaptırdığı bir promosyon sahasıdır. Satış odaklı çalışmalarda da çanta tasarımları yapılıyor ve genellikle ilgili marka veya mağaza kendi tasarımcılarını tercih ediyor ama biz burada kurumsal promosyon çanta tasarımına dair birkaç kelam etmek istedik sizlere.

CLUTCH / CÜZDAN TASARIMLARI

İŞ KIYAFETLERİ TASARIMLARI

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Tüm sosyal medya kanallarını yönetmek ve başarılı olmalarını sağlamak kolay gibi gözükür ancak hiç kolay değildir. Özellikle kurumsal hesaplar için sosyal medya yönetimi ekstra olarak önem arz etmektedir. Sosyal medya platformlarında kişiler ve işletmeler haberlerini yaratıcı, yüksek kaliteli bir ortamda, etkileşim oranı yüksek bir hedef kitleye ulaşıyoruz.

© All rights reserved. Powered by IT Point.