BİZ KİMİZ?

İsim Anlamıyla Akıllarda Çok Soru Işareti Bırakıyor.

Sence-Fil Olarak Bakıyoruz. Sence Kısmının Anlamı Fazlasıyla Açık Olmasıyla Birlikte Neden FİL? Fil Hafızalı Diye Bir Deyim Var Bilir Misiniz? Peki Ya Neden Fil Hafızalı Derler? Sebebi Fillerin Hafızası Değil Fillerin Hacim Olarak Çok Büyük Beyne Sahip Olmalarıdır. Fil Hafızalı Diyerek Hafızalarının Çok Büyük Olduğu Söylenir. Ve Bizde Kendimizi Fil Olarak Nitelendirdik Ve Fil Hafızalı Olduğumuzun Kanıtı;

Filler Gibi Insanların Beden Dilini Okuyabiliyoruz, Bize Ne Anlatmak Istediklerini Sadece Konuşmalarıyla Değil Beden Dillerinden De Anlayabiliyoruz.,

• Filler Gibi Empati Yapabiliyoruz.

• Filler Gibi Sanatsal Ve Tasarımsal Becerilere Fazlasıyla Sahibiz.

• Filler Gibi Aynaya Baktığımızda Kendimizi Tanıyabiliyoruz Ve Müşterilerimizi Ayna Gibi Görüyoruz. Müşterilerimize Bakarak Onların Ihtiyaçlarını En Iyi Şekilde Anlayıp Yerine Getiriyoruz.
Ve En Önemlisi:

• Filler Gibi Olağan Üstü Bir Hafızaya Sahibiz. Yaptığımız Işleri Arşivimizden Çıkarmıyoruz. Müşteriyle Birebir Iletişim Kurarak Isteklerini Istisnasız Yapmaya Çalışıyoruz. Yeteneğimizin Yanında Hafızamız Ve Zekamızda Bizi Diğerlerinden  Ayıran En Büyük Özelliğimiz.

Marka Oluşturmak A’dan Z’ye Çok Meşakatli Bir Iştir. 20 Katlı Bir Apartmanın Merdivenleri Gibi Düşünün. Asansör Bozuldu Ve O Merdiveni Çıkmak Zorundasınız. Marka Oluşturmak Asansörü Bozulmuş Bir Apartman Gibidir. Basamak Basamak,Adım Adım. Her Adımı Zordur.

Tasarlamak, Insanların Sahip Olduğu Özel Yetenekler Arasındadır Ve Her Insanın Tasarım Yeteneği Bulunmamaktadır. Tasarım Yeteneğine Sahip Olan Insanlar Bile Hayatın Verdiği Yoruculuktan Ve Iş Stresinden Dolayı Gerekli Durumlarda Kendilerine Özgün Tasarım Oluşturamazlar. Burada Devreye Hayatını Tasarım Sektörüne Adamış Kişi Veya Kurumlar Girmektedir. Bu Durumlarda Tasarım Kurumları Aracılığıyla Tasarıma Ihtiyaç Duyduğunuz Anlarda Kalıcı Çözümler Bulabilir Ve Hayatınıza Birbirinden Farklı Tonlarda Tasarlanmış Desenlerin Girmesini Sağlarsınız .

Sencefil Tasarım 2 Eylül 2019 ‘Da Kuruldu. Tasarım Şirketimiz Müşterilerine Gerekli Hizmetleri Ulaştırabileceğini Garanti Etmektedir. Kurumumuzdan Tasarım Hizmeti Talep Eden Müşterilerimizin Isteklerini Gereken Değeri Verir Ve Her Zaman Onlar Için Geçerli Çözüm Yöntemleri Üretiriz. Tasarım Konusunda Var Olan Veya Gelecek Zamanlarda Oluşabilecek Grafik Tasarım Ihtiyaçlarınız Için Sizlerle Ilgilenen Ve Her Zaman Zihninizde Oluşabilecek Fikirleri Uygulamaya Geçiren Bir Kurumla Çalışmak Istiyorsanız Sencefil Tasarım Merkezi  Sizleri Istediğiniz Renklere Kavuşturacağını Garanti Eder.

Sencefil Tasarım Merkezi, Grafik Tasarım Işlemlerinin Gerektirdiği Her Türlü Bilgi, Beceri Ve Donanımsal Altyapıya Sahiptir. Eğitim Hayatınızda, Iş Sektöründe Ve Özel Günlerde Ihtiyaç Duyabileceğiniz Her Türlü Grafik Tasarım Çalışmasına Cevap Verebilir. Önceliğimiz Her Zaman Özgün Çalışmalar Yapmaktır. Bizler Için Özgün Bir Şekilde Gerçekleştirilmeyen Tasarım Çalışmaları Hiçbir Zaman Başarıya Ulaşmamış Ve Dolayısıyla Da Müşterilere Bekledikleri Hizmet Kalitesi Aktarılmamıştır. Bu Konuları Göz Önünde Bulunduran Kurumumuz Müşterilerine Gereken Renkleri En Özgün Tonlarda Ulaştırabilmek Için Sahip Olduğu Profesyonel Ekibi Ve Gelişmiş Alt Yapısıyla Birlikte En Şık Tasarım Hamlelerini Uygular.

Pozitif Gücünü, Bu Ruhunu Yaptığı Iş Planlarına Ve Tasarım Yeteneklerine Güvenerek; Çözüm Arayan Müşterilerine Yüksek Kalite Çözümler Sunmayı Hedefliyoruz…

Siz Müşterilerimizin Ihtiyaçlarına Bağlı Olarak Çeşitli Çözümler Ve Öneriler Sunar, Sizlerin Koşulsuz Memnuniyeti Için Her Türlü Çabayı Göstermeyi Hedef Belirleyen Bir Hizmet Anlayışı Ile Müşterilerimizin Isteklerine Sonuç Odaklı Çözümlerle Destek Vermek En Büyük Amacımız. Sizlere En Mükemmeli Sunmak Bizim GÖREVİMİZDİR.

Giorgio Armani’nin Çok Güzel Bir Sözünü Paylaşmak Isterim;
”ZARAFET GÖZE BATMAK DEĞİL,AKILDA KALMAKTIR!”
Sencefil Tasarım Sahibi
Özgün Deveci

Grafik Tasarım

Tasarım Hizmetlerimizi , tüm aşamalarından sizleri haberdar ederek sınırsız revize hakkınızı gözeterek yapıyoruz.

Web Tasarım

Web Sitelerinizi tamamen sektörünüzün tasarımsal hareketlerini inceleyerek şekillendiriyor ve beğenilerinize sunuyoruz.

Pazarlama

Pazarlama süreci

© All rights reserved. Powered by IT Point.