KURUMSAL KİMLİK

LOGO TASARIMI

Logo tasarımı sizin dış dünyadaki en önemli temsilcinizdir. Logonuz veya varsa markanıza ait Logo Type ile markanızı yazılı, görsel, interaktif mecralarda temsil edersiniz.Sizde logo tasarımı yaptırmak, logo tasarım fiyatları ve daha fazlasını aradıysanız doğru yerdesiniz. Çizimsel çalışma, harflerin kullanım biçimi, seçilen font, seçilen puntoların tamamı logonuzu algıda ayrıştıran öğelerdir. Varsa logo ile bütünlük sağlayan ve kesinlikle uzun olmaması gereken logo altında kullanılan marka sloganınız da aslında tüketicilerin gözünde logonuzun bir parçasıdır.

KARTVİZİT TASARIMI

Kartvizit tasarımı işletmenizi rakiplerinizden farklı hale getirmek için kartvizit vazgeçilmezdir. Kartviziti tasarlarken farklı ve eşsiz tasarım şablonlarını kullanıyoruz. Sadeden şık ve modern tasarımlara kadar, işletme endüstrinize kartvizit oluşturmak için tüm tasarım kombinasyonlarına sahibiz. Hem işletmenizi hem de kişisel olarak sizi yansıtan bir tasarım seçmek ve kartvizit tasarımı fiyatları için bizden teklif alın.Kartvizitinizi birçok amaç için kullanabilirsiniz. Bu kullanım alanları kiminle iletişime geçtiğinize göre değişmektedir. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ANTETLİ KAĞIT TASARIMI

Antetli kağıt tasarımı, Günümüzde şirketler rekabet içinde olduğundan şirketler kurumsalığını göstermek için en önemli araç olarak da görebiliriz. Artık büyük veya küçük ölçekli fark etmeden tüm firmalar kendilerine antetli kağıt yaptırarak akılda kalıcılıklarını ve kurumsalığını arttırmaya çalışmaktadırlar. Günümüzde şirketler rekabet içinde olduğundan şirketler kurumsalığını göstermek için en önemli araç olarak da görebiliriz. Artık büyük veya küçük ölçekli fark etmeden tüm firmalar kendilerine antetli kağıt yaptırarak akılda kalıcılıklarını ve kurumsalığını arttırmaya çalışmaktadırlar. Antetli Kağıt Tasarımı sizin kurumsallığını göstermek için oldukça etkili bir araçtır.

FATURA

Fatura dizayn örneklerimizi, sürekli form fatura tasarımlarını ve fatura şablonlarının vektörel formatlarını grafik bölümümüzden talep edebilirsiniz. Sürekli form irsaliyeli faturaları, acil baskı ile bir günde teslim ediyoruz. Sürekli form fatura baskı için gerekli (vergi levhası, kimlik fotokopisi, tahakkuk fişi) gibi evrakları tamamlayıp bize ulaştırdıktan sonra anlaşmalı matbaamız tarafından resmi evrak faturalarınız ekonomik olarak basılır, ister adresinize kargo yapılır veya Topkapıdaki matbaamızda teslim alabilirsiniz. Baskılarımız tamamen müşterilerimize özel renklerle basılır, detaylı fatura işlerinizde özel prova baskı (ekstra ücretlidir) yapılır.

DOSYA

Kurumsal dosya tasarımında sınırlara bağlı kalmanız gerekmiyor, yaratıcı çözümler sunabiliyoruz.Kurumsal dosya tasarımları mevcut föy, katalog, kartvizit sunumlarınız için kurumsal kimliğinize özel olarak tasarlanır. Cepli ve cepsiz olmak üzere farklı tasarımlara sahip olan sunum dosyaları en çok tercih edilen matbaa ürünlerinden biridir.İş dünyasında rekabeti en etkili şekilde kullanmak artık firmalar için hiç olmadığı kadar büyük bir öneme sahip olmaya başladı.Bundan dolayı da artık firmaların isteklerini en iyi şekilde karşılayacak tarzda birbirinden farklı ürünleri inceleyip bunlar arasından seçimlerini yapıyorlar. Kurumsal dosyada yine bu ürünler içerisinde kendine yer buluyor.

ZARF

Şirketinizi yansıtacak ve sizi çok daha kurumsal gösterecek diplomatik zarf örneklerini sizin için derledik. Siz de buradan ilhamla kendi diplomat zarf tasarımınızı oluşturabilir, bilgisayarınızın başından kalkmadan sipariş edebilirsiniz.

PROMOSYON ÜRÜNLER

Promosyon ürünleri, şirketlerin bilinirliklerini ve aynı zamanda müşterilerinin memnuniyetini arttırmak için kullanılan en etkili baskılı reklam araçlarından biridir. Şirketler yeni yılda, bayram vb. özel günlerde müşterilerine promosyon ürünlerini göndererek müşteri memnuniyeti sağlarlar. Reklamlarını daha geniş kitlelere duyurmak isteyen şirketler ise kendi logo ve adres bilgilerinin yer aldığı promosyon ürünlerini katıldıkları etkinliklerde dağıtırlar ve böylelikle marka bilinirliğini arttırılar

TABELA TASARIMLARI

Günlük yaşantımızda 1000’den fazla reklama maruz kalıyoruz. Uzmanlar bu reklam bombardımanı içerisinde ortalama 6 ile 7 tanesinin hatırlandığını söylüyorlar. Hele ki dijital reklamcılığın hızla gelişmesi ile maruz kaldığımız reklam sayısı da muhtemelen daha yüksek sayılara ulaşmıştır.İnsanlara direkt ve etkileyici mesaj veren reklam çeşitleri, daha akılda kalıcı ve geri dönüşü daha hızlı reklam araçları olmaktadır. Bu açıdan da etkileme ve dikkat çekme yönünden tabela reklamları sektöründeki en etkin reklam araçları konumundadır.

© All rights reserved. Powered by IT Point.