ÖZEL İŞLER

DAVETİYE TASARIMI

Bizleri tercih etmelisiniz çünkü;

● Beklentileriniz doğrultusunda en eşsiz davetiye tasarımları ortaya çıkarıyoruz!
● Zamanında teslimatın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu farkındalık ile çalışmalarımız için sizlere kesin bir tarih aralığı veriyoruz ve teslimatı aksaksız gerçekleştiriyoruz.
● Piyasada en ucuz davetiyeler bizde dersek, bu yanlış olmaz! Ancak sizlere uygun fiyat teklifi sunuyor olduğumuzdan dolayı da asla kaliteden ödün vermiyoruz!
● Sizlere düğün davetiyeleriniz için her bir aşamada destek ve bilgi vermekteyiz. Güler yüzlü ve alanında deneyimli personellerimiz sizlere en iyi bir şekilde yardımcı olmakta ve en güzel günleriniz için sizlerin istediği gibi en güzel davetiye modelleri sunmaya hazırdır.

Sonuç olarak; şimdiye kadar tüm bu hizmet kriterlerimizi başardığımız gibi, şimdiden sonra da bunu başaracağız. Sizlerin memnuniyeti, bizlerin gücü olmaktadır.

MAGNET TASARIMI

Magnetler, buzdolapları ve metal yüzeylere yapışmasıyla bilinir. Aynı zamanda birer süs eşyası olarakda kullanılabilir. İster Firmanızın reklamı için, istersenizde önemli günleriniz için tasarım yaparak farklılık yaratabilirsiniz.

TAKVİM TASARIMI

Masa takvimi neredeyse her iş yerinde masaların ayrılmaz bir parçasıdır. Aynı zamanda bu masa takvimlerinin hepsinin de üzerinde bir markanın logosu olduğunu söylemeden geçmeyelim. Birçok firmanın bir pazarlama ürünü olarak masa takvimi tercih etmesinin de elbette bir sebebi var.

Spiralli masa takvimi bütün bir yıl boyunca göz önünde olduğundan ve aktif kullanıldığından ötürü müşterilerin satın alma kararlarında da doğrudan etki sahibidir. Bu etkiyi kullanmak isteyen markalar logolu masa takvimi bastırarak müşterilerine ve potansiyel müşterilerine bu masa takvimlerini kullandırmayı amaçlıyorlar.

Masa takvimi baskı sayesinde firmalar müşterilerinin sürekli gözleri önünde kalarak satışlarını arttırabiliyorlar. Bu nedenle masa takvimi firmaların önem verdiği ve her sene yatırım yaptıkları bir pazarlama ürünüdür. Sencefil Tasarım masa takvimi baskı uygun fiyat ve yüksek kalite ile sizlere sunulur. Masa takvimi siparişinizi hemen verin, satışlarınızı hızla arttırın.

 

© All rights reserved. Powered by IT Point.