Ambalaj Tasarımı 

Ambalajların bir ürünün satış pazarlama aşamalarındaki en önemli reklam detaylarından birisi olduğunu biliyor muydunuz? Pek çok Pazar ağında en fazla ihtiyaç duyulan tasarımların başında gelen ambalaj tasarım, her daim özgünlüğe ulaşabileceğiniz tarzda bir ilerleyiş benimsemelisiniz. Çünkü ambalajlar ürünler açısından bir nevi sessiz reklam araçları olmaktadır. Bunun bilinciyle hareket eden ajansımız da, ambalaj tasarımı konusunda özgünlüğü profesyonel biçimlerde aktarma konusunda kesinlikle sıkıntı yaşamazlar. Aksine mümkün mertebe en iyi ambalaj tasarım modellerini geniş tutmaya çaba gösterdiği için kısa süre içerisinde ortaya çıkacak olan sonuçtan müşterilerimizin memnun olması amaçlanmaktadır. Bu amaç doğrultusunda da atmış olacağımız her adım, sizlerin sıkıntısız bir şekilde talep ettiğiniz ambalajın tasarlanmasına yönelik sonuçlar oluşturmaktadır. Hal böyle olduğunda da zaten titiz ve ne olursa olsun sıkıntısız bir düzen de gerçekleştireceğimiz işlemlerde kendisini gösterecektir. Gıda, kozmetik, makyaj, elektronik ve diğer tüm ürünlerin etiket tasarımlarını piyasadaki satışlarını yarı yarıya etkilemektedir. Piyasaya çıkardığının ürünün etiketinin dış görünümü satışta büyük rol oynamaktadır. Bu ürün kutu, şişe, karton veya kağıt olsa bile tasarımına önem göstermelisiniz. Hayalinizdeki tasarımcıyı arıyorsanız, müşteri memnuniyet odakl çalışan firmamıza ücretsiz danışabilirsiniz. 

Ambalaj Tasarımını Nasıl Yapıyoruz?

Ambalaj, bir ürünün satış yerinde ve Pazar alanındaki en önemli reklam araçlarından birisidir. Ambalaj tasarım ajansı olarak da tüketicinin ilgisini çekebilecek, kapsadığı malla alakalı bir tasarım düzenini ortaya çıkarmaya özen göstermekteyiz. Görsel yolla gerçekleştirilecek olan bir satış görüşmesinde ilk etapları ürününüzün mevcut ambalaj tasarımıyla sağlanmaktadır. Ortaya çıkaracağımız düzen her daim profesyonel bir yapıda ve tamamen özgün tasarımcılıkla sağlanmaktadır. Ambalajın sessiz bir iletişim aracı olduğunun bilinciyle hareket eden firmamız, oluşturacağı projeler sayesinde de en idealini ortaya çıkarabilmektedir. Profesyonel grafik tasarımcılar ve güçlü bir iş aktarımı sayesinde ürününüze ideal bir ambalaj düzeni sağlayacağımız konusunda asla şüpheniz olmamasını bilmenizi isteriz. İyi Tasarımlar, Yeni Müşteriler Getirir.

Firmalara Özel Ambalaj Tasarımları

Ambalaj tasarımlarında özellikle firmaların ortaya çıkaracağı ürünlerin nitelikleri doğrultusunda ilerleriz. Sıradanlık ya da aşırıya kaçan bir abartıdan ziyade, mümkün mertebe sistemli bir şekilde ambalajların tasarımını güçlü tutar, bu güç doğrultusunda da müşterilerle kurduğumuz fikir alışverişlerine göre bir yapı ortaya koyarız. Özellikle alanında uzmanlaşmış olan grafik tasarımcılarımız, şekillendirdikleri ambalaj tasarımlarında, mümkün mertebe müşterilerin kafasındakini ortaya çıkarmaya yönelik adımlar atmaktadır. İşte bu adımların olabildiğince titiz bir konumda ilerleyebilmesi açısından da zaten muazzam sonuçların ortaya çıkması da kaçınılmaz bir boyut almaktadır. Bu doğrultuda da ambalajla bütünleştirilecek olan ürünün niteliği çıkartılır ilk olarak ortaya. Sonrasında ise o ürüne en çok hangi tarz ambalajın uyum sağlayacağına yönelik renk ve grafik seçenekleri üzerine yoğunlaşmaya başlanır. Bu yoğun çalışmaların neticesinde ise olabildiğince etkin ve bir o kadar da detaycı bir ambalaj tasarım sonucu da ortaya çıkacaktır. Bunun için birçok gelişmiş programı kullanarak ilerleyen sertifikalı tasarımcılarımız, mevcut sonuca ulaşılması açısından da deneme yanılma seçenekleriyle ilerleyiş gerçekleştirmekteyiz. Bunun için de bize ulaşıp ilgili taleplerinizi iletmeniz ve sonrasında da iletişim halinde kalmaya devam etmeniz yeterli olacaktır. Kısa süre içerisinde ortaya çıkaracağımız sonuçtan kesinlikle memnun kalacağınız konusunda asla şüpheniz olmasın.

Ambalaj Tasarım Çeşitleri 

Ambalaj tasarım ve üretiminde dikkat ettiğimiz birçok unsur var. Özellikle de ambalaj üzerindeki etiket konumu, ambalajın ne şekilde bir kuruma göre tasarlanacağına bu tanıtım amaçlı grup şirket ürünleri, gıda ya da içecek ürünleri, özel kurumsal tanıtımları. Raf ürünleri vs. şeklinde çoğaltılabilir Bunları yaparken de  ürünleri detaylı bir şekilde tanımaktayız, bu sayede de ortaya gayet yerinde bir şıklığa sahip olan tasarım modelleri de çıkabilmektedir. Bu sistemi takip altına alarak ilerleteceğimiz her aşama sayesinde de kesinlikle kendinize yönelik bir düzeni sonuç odaklı bir yapıda değerlendirme olanağı da elinizin altında yer edinmeye başlamış olacaktır. Kutu, şişe, karton, yapışkanlı etiket, torba ve plastik olmak üzere bir çok çeşitleri bulunmaktadır. En çok tercih edilen dizayn örneklerimiz kutu ürünleri tasarımı ve etiket tarzında olan çalışmalardır.