TEKSTİL TASARIMLARI

TSHİRT/SWEATSHİRT TASARIMLARI Etkinliklerden şirket içi kullanımlara kadar geniş bir yelpazede kullanılan baskılı tshirt ürünleri, eğitim sektöründen küçük ve büyük tüm ölçekte işletmelerin de marka iletişimlerinde kullandıkları önemli bir araçtır. Genelde marka adı ve logosu ile birlikte kullanılan baskılı tshirt ürünleri hem sunduğu fonsiyonel fayda hem de şık yapısı ile oldukça sık tercih edilen bir üründür. Renk seçeceği ile yüksek kalite kumaş (%100 pamuk) üzerine transfer baskı tekniği ile işlenen ekonomik baskılı tshirtler promosyon amaçlı olarak sıklıkla tercih edilmektedir.

HAM BEZ ÇANTA TASARIMLARI Kurumların en önemli reklam kaynakalarından biri olan çanta tasarım, şirketlerin daha profesyonel ve bilgili görünmesini sağlar.Firma tanıtımları için önemli ürünlerden biridir çanta tasarımları. Global markaların her yıl 100 binler hata milyonlar adetlerde üretim yaptırdığı bir promosyon sahasıdır. Satış odaklı çalışmalarda da çanta tasarımları yapılıyor ve genellikle ilgili marka veya mağaza kendi tasarımcılarını tercih ediyor ama biz burada kurumsal promosyon çanta tasarımına dair birkaç kelam etmek istedik sizlere. Bununla beraber clutch,cüzdan ve kit çantalarına baskı ve tasarım hizmeti de vermekteyiz.

İŞ KIYAFETLERİ TASARIMLARI

Günümüz dünyasında kurumsal kimliğimizi tanıtmanın tartışmasız ilk ve en önemli yolu firma logonuzdur. Kurumsal kimliğinizi ön planda tutmak için vazgeçilmez bir reklam olan logo, bir ürünün, firmanın ya da hizmetin isminin, harf ve resimsel öğeler kullanılarak sembolleştirilmesidir.

Firmamız kurumsal logonuzu satın aldığınız ürünlerin üzerine baskı veya nakış olarak uygulayabilmektedir.

BASKI ÇEŞİTLERİMİZ
Transfer Baskı

Transfer baskıda grafik bir şablona gerilmiş ipeğin yüzeyine aynalanarak foto emisyonları yardımıyla aktarılır. İkinci işlem grafiğin boya yardımıyla transfer kağıdına incecik aktarılmasıdır; daha sonra kurutulup pres ısısı yardımıyla ürüne uygulanır. Kullanım amacı ince, detaylı veya renk sayısı fazla olan grafiklerde kusursuz sonuç almaktır.

Serigrafi Baskı

Serigrafi baskıya ipek baskısı veya özgün baskı adı da verilmektedir. Serigafi baskıda grafik bir şablona gerilmiş ipeğin yüzeyine foto emisyonları yardımıyla aktarılır. Daha sonra bu şablon üzerine boya dökülüp grafik ragle lastiği basıncı ile baskı yapılacak malzemeye transfer edilir. Baskının uzun süre solmadan dayanıklı kalması istenilen yerlerde serigrafi baskı tercih edilir.

Folyo Flex Baskı

Folyo Flex baskı grafiğin mevcut bulunan folyolardan ploter makineleri yardımıyla kesim yapılarak daha sonra uygun sıcaklıkta ayarlanmış pres ile ürüne uygulanmasıdır. Ploter makineleri elmas uç ile kesim yapabilen makinelerdir. X, Y, Z düzleminde kesim yapabildiğinden her türlü şekli ve yazıyı kesebilmektedir.

Özellikleri:
  • Hoş görüntü
  • Sıkı dokunuş
  • Darbelere ve sürtünmelere karşı dayanıklılık
  • Pürüzsüz yüzeylerde kayganlık özelliği
Dijital Baskı

Geleneksel ofset baskı tekniğinde kullanılan, film ve klasik anlamdaki kalıp gibi iki vazgeçilmez unsurun ortadan kaldırılmasıyla, herhangi bir fotoğraf, diapozitif, negatif ve basılmış görüntünün, tarayıcılarla yada doğrudan dijital kameralar yoluyla bilgisayara aktarılarak, üzerinde çalışılıp değişiklikler yapılmasına; bilgisayarda metin, grafik, çizim v.b. birleştirilerek bir grafik dökümanın bir dijital baskı makinası yardımıyla doğrudan baskı materyaline basılmasına olanak tanıyan bir baskı sistemidir. Çok renkli veya fotoğraf niteliğindeki diyaznlar için kullanılır.

© All rights reserved. Powered by IT Point.