about-3
Hakkımızda

Bizimle çalışarak az stres , az maliyet ve yüksek performans kazanabilirsiniz.

Pozitif Gücünü, Bu Ruhunu Yaptığı Iş Planlarına Ve Tasarım Yeteneklerine Güvenerek; Çözüm Arayan Müşterilerine Yüksek Kalite Çözümler Sunmayı Hedefliyoruz…

Referansımız

300+

Mutlu Müşteri

1200+

Tecrübe (YIL)

10+

Uzman Ekibimiz

Her biri kendi alanında uzman ekibimiz ile,
sizlere eşsiz hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Özgün Deveci

Kurucu

Talha Öztürk

Web Master

Bu zamana kadar bir kaç tasarımcı ile çalıştım. Çok fazla tatmin olmamıştım. Tam olarak istediğimi alamayınca bende bir sıkıntı var diye düşünmeye başlamıştım ama bu sefer aradığımı buldum. Daha ilk çalışmasında beklediğimin üstünde bir sunum yaptı….

AYDA HANIM OTEL

Öncelikle şunu belirtmek isterim işi layıkıyla yapan bir profesyonel. Verdiğimiz işi zamanın da hatta öncesinde teslim etti gönül rahatlığıyla Sencefil Tasarımla çalışabilirsiniz..

AYDIN BEY GIDA

Antalya Kalkan’daki restaurantımızın web tasarım çalışması için Sencefil Tasarım tercih ettik ve çok memnun kaldık. İsteklerimizi eksiksiz olarak hazırladılar ve sosyal medya bloglarımızı oluşturarak güzel bir jest yaptılar. Teşekkürler .

KADİR BEY RESTUARANT

Sosyal medya danışmanlığı için görüşme sağladıktan sonra yaptıkları çalışmalar ile bu kadar iyi ve kısa zaman içerisinde işletmemizin yükseleceğiniz tahmin etmemiştik. ELLERİNİZE SAĞLIK.

BANU HANIM GÜZELLİK MERKEZİ

Yaklaşık bir senedir hem otelimizin hem de Ölüdeniz’de bulunan restaurantımız’ın sosyal medya üzerinde danışmanlık hizmetini sürdüren Sencefil Tasarım sayesinde bu alanda bilinirliliğimiz ciddi şekilde bir artış gösterdi.

TURGUT BEY BUTİK OTEL/RESTUARANT

Size Özel tasarım paketleri mevcut.En başından en sonuna kadar tüm süreçten çok memnun kaldım.İstediğinizi anlatmanız yeterli.Hayalini kurduğunuz tasarıma hemen sahip olabilirsiniz.

NİNA HANIM TEMİZLİK

Logomuzu antetli kağıtlardan kartvizitlere her yerde kullanıyoruz. Logomuzdan şapka ,Tshirt,çanta vb. bir çok şeye baskı bile yaptılar.

AŞKIM HANIM GEZİ/TAŞIMACILIK FİRMASI