TELEFON:

+90 539 584 34 74

Adres:

Gürsu Mahallesi, 338 Sokak, Kızılırmak Sitesi, A BLOK Daire:1 Dükkan:1
KONYAALTI/ANTALYA

E-POSTA

info@sencefiltasarim.com
ozgun@sencefiltasarim.com

Sosyal Medya

Hizmetlerimiz

Home / Hizmetlerimiz
HİZMETLERİMİZ

Bizimle çalışarak az stres , az maliyet ve yüksek performans kazanabilirsiniz.

Tasarım sektöründe sunduğumuz profesyonel hizmetlerin detaylarını aşağıda ilgili kutucuğa tıklayarak görebilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ
Grafik
Tasarım

Kurumsal kimliğinizde ya da dijital reklam projelerinizde hedef kitlenize karşı doğru imajı yaratan içerikler tasarlıyoruz. Matbaa veya dijital baskı çıkışlarına kadar, geniş bir alanda farklı ve kaliteli tasarımlar...

Sosyal Medya
Yönetimi

Sosyal medya danışmanlığı hizmetimiz ile hem markanın bilinirliğini hem de satış yapmasını arttırıcı nitelikte politikalar uygulamak üzere tasarımlar ve çalışmalar sağlıyoruz.

Web
Tasarım

İhtiyacına en uygun doğrultuda, son teknolojileri kullanarak hazırlanan, SEO destekli, tüm cihazlara uygun web sitesi sahibi olun.Kurumsal Web Sitesi,E-Ticaret,Kişisel Blog Siteleri,Tanıtım Web sitesi vs....

Matbaa
Hizmetleri

Ofset baskı ve dijital baskı çözümleri, promosyon ve kişiye özel ürünler çıkarmakta özellikle lazer kesim hediyelik ürünlerde oldukça talepe gören ürünler üretmekteyiz..

Kurumsal Kimlik
Tasarımları

Bütün tasarım işlerinizde yaratıcı ve yenilikçi bakış açısıyla yaklaşıyor, uygulama sürecinde de hızlı ve yaratıcı destek sunuyoruz. Söz uçar grafik kalır!.

İş Kıyafetleri ve Tekstil Tasarım
Baskısı

Tişört, Sweatshirt, Bez Çanta ve benzeri tekstil ürünleri üzerine kurumsal kimlik logosu veya bilgileri, kişisel resimler veya anlamlı sözler gibi pek çok farklı baskı seçenekleri...

Ambalaj
Paketleme

Yaratıcı Ambalaj Tasarımları ile her zaman görünür olun. İnsanların görerek karar verme sürelerinin ortalama üç saniye olduğunu biliyor musunuz? Bu kadar kısa bir sürede insanların ürünlerinizi tercih etmelerini sağlayacak en büyük etken ambalajınızın dış görünüşüdür. Yaratıcı, kışkırtıcı, canlı ve doğru tasarım teknikleriyle tasarlanan ambalaj ve etiketler size her zaman satış olarak dönecektir.

Kişiye Özel
Ürünler

Kişiye özel hediye seçenekleri sevdiklerinize özel olarak tasarlanmış hediyeleri vererek onları çok mutlu edebilmeniz için harika bir fırsat yaratıyorlar. Kişiye özel hediyeler tasarımları ile birlikte sevdiklerinizi çok daha mutlu kılarken aynı zamanda kendilerine özel hediyeleri sayesinde kendilerini daha değerli hissetmelerine de neden oluyor..

Marka
Tescil

Marka tescil ile markanıza değer katın! Online Marka tescil başvurusu hizmetimiz ile markanızı koruma altına alın. Markanızı sorgulayın, marka tescil sınıfınızı belirleyin, online güvenli ödeme ve en uygun fiyatlarla marka tescil belgenize bizimle vasıtası ile sahip olun.